Procesní a produktový inženýr

Zaměstnavatel: PEVEKO, spol. s r. o.
Dvorská 894
Šternberk

Pracoviště: Dvorská č.p. 894/17, Šternberk. Nástup možný ihned.
Požadujeme: min. středoškolské vzdělání technického směru - strojírenství, znalost práce na PC, ochota cestovat, samostatně pracovat, trestní bezúhonnost.
Výhodou: angličtina na komunikativní úrovni slovem i písmem, důslednost, přesnost, praxe na podobné pozici, znalost práce s CAD a Inventor.
Náplň práce: Zabezpečit zlepšování výrobků a jejich procesů.
Nabízíme: Motivující platové ohodnocení, zajištění odborného růstu, firemní telefon + PC.
První kontakt možný mailem nebo telefonicky. Osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě.
Volné místo procesní a produktový inženýr pro lokalitu Šternberk.

Požadujeme
Práce s PC

Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Kontaktní osoba: Petra Dominiková
Telefon: +420 777 761 386
Požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj