Operátoři zinkovny - dělníci

Zaměstnavatel: Apollo Metal, spol. s r.o.
Čenkov

Pozice:operátoři zinkovny - dělníci
Prac. náplň:
příprava materiálu pro žárové zinkování, úprava materiálu po žárovém zinkování, třídění a balení zboží dle zakázek
Požadavky:
zkušenosti ze strojírenské, popř. zámečnické výroby, praxe v obsluze VZV výhodou, pečlivost, samostatnost, časová flexibilita
Nabízíme: zázemí stabilní firmy, dobré platové ohodnocení 100Kč/hod+ premie a osobní ohodnocení, 25 dní dovolené,benefit jen ranní směna. Nevyučené zaučíme
Místo výkonu práce - Čenkov. Termín nástupu možný ihned!
Společnost Apollo Metal, spol. s r.o., provozovna Čenkov,
Kontakt:Ivanič Marcel, tel.: 318692601
Volné místo operátoři zinkovny - dělníci pro lokalitu Čenkov.

Nástup možný od: 08. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Marcel Ivanič
Telefon: +420 318 692 601
Požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Pozice určená pro region: Středočeský kraj