Strojírenští dělníci - lisaři

Zaměstnavatel: TES VSETÍN s.r.o.
Jiráskova 691
Vsetín

STROJÍRENŠTÍ DĚLNÍCI - LISAŘI
Nástup možný ihned.
Požadujeme: ÚSO ve strojírenském oboru výhodou, přesnost, smysl pro pořádek, pečlivost, dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, odolnost proti hluku.
Náplň práce: kontrola přiděleného stroje, provádění záznamu do deníku tvářecího stroje. Ukládání výlisků. Zodpovídá za správné a úplné vypisování výrobní dokumentace, kontrolních lístků a identifikaci kusů. Zodpovídá za správné ukládání hotových výrobků, za správné ukládání odpadů, za dodržování předpisů pro balení a expedici, za bezpečnou manipulaci s břemeny.
Nabízíme: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění
První kontakt: telefonicky v době 9 - 14 hod. na čísle: 571 812 773, e-mailem na: personalni@tes.cz nebo osobně na pracovišti v době 9 - 14 hod.
ov. 10.11.2017
Volné místo strojírenští dělníci - lisaři pro lokalitu Vsetín.

Požadujeme
Činnosti na technických zařízeních - vazačský průkaz, Činnosti na technických zařízeních - obsluha zdvihacích zařízení

Nástup možný od: 10. 11. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Kontaktní osoba: Ivana Kovaříčková
Telefon: +420 571 812 773
Požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pozice určená pro region: Zlínský kraj