Směnový laborant - MIKROBIOLOGIE

Zaměstnavatel: LONZA BIOTEC s.r.o.
Okružní 134
Kouřim

První kontakt:
Chanová Tereza, tel.: 720 051 287,
e-mail: klara.kopecna@lonza.com.

Popis pozice:
provádění analýz mezioperačních a finálních vzorků
příprava, testování a předání výrobního inokula
práce s kmenovou bankou
příprava a sterilizace živných médií pro mikrobiologické testy
údržba přístrojů a zařízení, v případě potřeby sanitace prostor
vedení pracovních knih a protokolů
dodržování pravidel aseptické práce.

Požadujeme:
praxe velkou výhodou
absolvent ano, ale je NUTNÉ SŠ vzdělání (v poslední době - max 5 let) se zaměřením na chemii, mikrobiologii, farmacii, zdravotnictví, potravinářství
uchazeč musí mít alespoň SŠ znalosti z oboru
Aj výhodou, uživatelská znalost práce na PC
velmi dobrá znalost českého nebo slovenského jazyka
ochota pracovat na směny 12 hodinové (krátký/dlouhý týden).

Zaměstnanecké výhody:
13. mzda, roční bonusy, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní přip.,stravování 15Kč/den, 5 týdnů dovolené, příspěvek na děti aj.
Volné místo směnový laborant - mikrobiologie pro lokalitu Kouřim.

Požadujeme
Práce s PC - základní dovednosti PC
Angličtina Aktivní - výhodou

Nástup možný od: 12. 10. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Kontaktní osoba: Tereza Chanová
Telefon: +420 720 051 287
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Středočeský kraj