REFERENT/-KA SERVISU

Zaměstnavatel: JaP - Jacina, s.r.o.
Březhradská 177
Hradec Králové

- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 3. 2018
- Náplň práce: evidence a administrativní zpracování servisních zakázek, zpracování podkladů pro fakturaci servisních zakázek, kontrola a evidence denních pracovních výkazů servisních techniků, příprava podkladů ke mzdám, asistentská podpora manažera (koordinace a domlouvání schůzek, příprava a tisk podkladů k jednání, ...), administrativní podpora servisního oddělení (upracování cenových nabídek, vyřizování poptávek a objednávek, komunikace s dodavateli, zákazníky a partnery, evidence a kontrola plnění úkolů, sledování termí,nů ...)
- Požadujeme: hledáme člověka, na kterého se můžeme spolehnout a který si musí umět poradit, i když se u jeho/jejího stolu sejde více lidí, požadavků a věcí najednou. Referentka servisu je osoba, na kterou se obrací manažeři, kolegové a zákazníci a proto by měl/a být pozitivní, profesionální, aktivní a mít reprezentativní vystupování. Bez pokročilé znalosti MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), komunikačních a organizačních schopností se u nás neobejdete. Podmínkou je také minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, vlastní iniciativa a praxe v administrativě min. 1. rok
- Nabízíme: zázemí prosperující společnosti, stabilní zaměstnání, moderní prostředí a pracovní vybavení, dobrý tým kolegů a nestereotypní práci, dobré mzdové ohodnocení a možnost osobního růstu, plán zaškolení na pracovní pozici, který Vám pomůže v prvních měsících, zaměstnanecké výhody a benefity, vzdělávací kurzy a školení

- V případě zájmu nás kontaktujte e-m

Požadujeme
Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Práce s PC - prezentační software, Práce s PC - internet a elektronická pošta

Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Šárka Libichová
Telefon: +420 731 661 187
Požadavky vzdělání: ÚSV
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj