LABORANT/-KA

Zaměstnavatel: Lohmann & Rauscher, s.r.o.
Legií 265
Nová Paka

LABORANT/-KA - pracoviště Nová Paka, Stará Paka.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: alena.horakova@cz.LRMed.com

Požadujeme: praxi na obdobné pozici min. 1 rok, AJ nebo NJ na komunikativní úrovni, ŘP skup. B, znalost MS Office (excel, outlook,...), pečlivost, přesnost, spolehlivost, odpovědfnost, felxibilita.
Náplň práce: vedení dokumentace, kontrola kvality vstupních materiálů, mezioperační kontrola a výstupní kontrola hotových výrobků.
Nabízíme zázemí prosperující mezinárodní společnosti, možnost dalšího vzdělávání, dovolená navíc, dotované stravování, firemní akce a benefity, věrnostní odměny, příplatky za vícesměnný provoz.
Volné místo laborant/-ka pro lokalitu Nová Paka.

Nástup možný od: 01. 05. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Kontaktní osoba: Alena Horáková
Telefon: +420 493 762 175
Požadavky vzdělání: ÚSV
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj