• P
  • P
  • Pomocní dělníci ve výrobě pro OZP

Pomocní dělníci ve výrobě pro OZP

Zaměstnavatel: KROK CZ, v.o.s.
Sychrov 53
Vsetín

POMOCNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ PRO OZP
Hledáme pomocné dělníky ve výrobě. Pracovní pozice je vyhrazená pro OZP.
Pracovní náplň: třídění materiálů a manipulace s nimi, odstraňování knoflíků, zipů, cvočků atd. z oděvů, uskladňování výrobků, pomocné práce.
Nabízíme: možnost stravování na pracovišti, zkrácený úvazek (6 h/d), pracovní poměr ve stabilní společnosti, individuální přístup.
První kontakt: Pokud Vás pozice zaujala, kontaktujte vedoucí provozovny zasláním životopisu na vsetin@krok-hranice.cz nebo volejte 734 151 105 (Sylva Hnídková).
ov. 10.6.
Volné místo pomocní dělníci ve výrobě pro ozp pro lokalitu Vsetín.

Nástup možný od: 10. 06. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Sylva Hnídková
Telefon: +420 734 151 105
Požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Pozice určená pro region: Zlínský kraj