• P
  • P
  • MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI MECHANICKÝCH ZAŘÍZENÍ

MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI MECHANICKÝCH ZAŘÍZENÍ

Zaměstnavatel: Perfect service invest s.r.o.
Rozvojová zóna 555
Janovice nad Úhlavou

Výběrové řízení pro účely ÚP ČR se uskuteční 26.6.2019 od 13:30 hodin na KoP Klatovy.
Agenturní zaměstnání
PRACOVIŠTĚ: NOVARES CZ Janovice s.r.o. - Rozvojová zóna 555, 340 21 Janovice nad Úhlavou
POŽADUJEME: manuální zručnost
NÁPLŇ PRÁCE: montáž komponentů do interiérů aut
SMĚNNOST: třísměnný nebo nepřetržitý provoz
NABÍZÍME: v případě vlastní dopravy nabízíme příspěvek na dopravu
KONTAKT: nejdříve telefonický (8 - 15 hodin), kontaktní osoba se nenachází trvale na pracovišti
Volné místo montážní dělníci mechanických zařízení pro lokalitu Janovice nad Úhlavou.

Nástup možný od: 01. 07. 2019
Směnovost: Třísměnný provoz

Kontaktní osoba: Jan Říha
Telefon: +420 602 644 332
Požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj