• P
  • P
  • Pracovníci technického dispečinku - Kutná Hora

Pracovníci technického dispečinku - Kutná Hora

Zaměstnavatel: ISS Facility Services s.r.o.
Vítězná 1
Kutná Hora

Chcete pracovat ve velké mezinárodní prestižní firmě? Jste zručný a máte elektro vzdělání? Tak čtěte dále!
ISS Facility Services s.r.o. hledá pro svého významného zákazníka, největšího tabákového výrobce v ČR, nového kolegu / kolegyni na pozici Pracovníka technického dispečinku.
Náplň práce:
- dohled nad chodem energo dispečerského střediska
- obsluha řídícího systému automatizace budov Siemens
- diagnostika závad technických zařízení budov, vzduchotechniky, ohřev topné vody, ohřev TUV, obsluha parních plynových kotlů, kompresorů tlakového vzduchu, zdrojů chladící vody pro klimatizace, MaR
- sledování spotřeby energie s analýzou efektivního využití zařízení
- provádění drobných oprav zařízení
- možnost přicházet s novými nápady a návrhy
Požadujeme:
- minimálně SOU/výuční list v oboru elektro
- platné osvědčení vyhlášky č. 50 /1978 Sb. § 6 podmínkou
- zkušenosti s údržbou technických zařízení budov
- základní dovednosti práce na PC
- pracovní režim - nepřetržitý provoz
- chuť pracovat
Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání v silné a stabilní mezinárodní společnosti.
- mladý kolektiv
- možnost pracovat s nejmodernějším technickým zařízením
- nástupní plat min. 30 000,- Kč + cca 10% příplatky za směnnost dle legislativy ČR
- po zkušební době navýšení platu dle prokázaných dovedností
- kvalitní zaškolení na pracovišti, získání dalších oprávnění - topičský průkaz atd.
- finanční motivační program na měsíční bázi
- nápoje zdarma
- pravidelný platový růst
- stravenky v 80,- Kč
V případě zájmu se hlaste telefonicky (8:30-16:00), nebo e-mailem.

Kontaktní osoba: Patrik Hreha
Telefon: 702 293 515
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj