• P
  • P
  • Montážní dělníci/ce mechanických zařízení

Montážní dělníci/ce mechanických zařízení

Zaměstnavatel: TOP RECRUIT s.r.o.
Lihovarská 1378

Pracoviště: Lihovarská č.p. 1378/11, O - Radvanice
Kontakt osobně na adrese Denisova 639/2, Ostrava, 4.patro.

Pro svého klienta momentálně hledáme šikovné kolegy do výroby.
Nástup Ihned.

Nabízíme:
- Zaměstnání v dynamické a prestižní společnosti (práci s nejmodernějšími výrobními technologiemi)
- Hlavní pracovní poměr
- Motivující finanční ohodnocení
- Motivující měsíční prémie (5.400 Kč až 6.750 Kč)
- Stravovací lístky
- 1 směnný provoz (ranní směny)
- Příspěvky na narozeniny, narození dítěte, svatbu, den dětí a mnoho dalších

Náplň práce:
- Demontáže nových automobilů
- Balení rozebraných dílů
- Manipulace s materiálem

Požadujeme:
- Základní vzdělání
- Praxe ve výrobní společnosti
- Zodpovědnost, pečlivost a časová flexibilita

Kontaktní osoba: Anna Řeháková
Telefon: 602 112 510
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj