• P
  • P
  • LABORANT/KA

LABORANT/KA

Zaměstnavatel: RWA Czechia s.r.o.
Zemědělská 1518

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Silo Žamberk, Zemědělská č.p. 1518, 564 01 Žamberk

RWA Czechia, s.r.o.
Od roku 1993 působí na trhu zemědělských komodit, tehdy ještě pod názvem BOR, s.r.o. Svou činnost opírá nejen o zkušenosti získané ze svého působení v agrárním sektoru, ale i o silné zázemí svých mateřských společností: jedné z největších firem působící na zemědělském trhu v Rakousku a dalších zemích střední a východní Evropy, firmy RWA International Holding GmbH a v Německu je to jedna z nejvýznamnějších a největších firem na tamním zemědělském trhu, firma BayWa AG.

RWA Czechia s.r.o., velkoobchod s dlouholetou tradicí rozšiřuje svůj stabilní tým a hledá do trvalého pracovního poměru kolegyni/kolegu na pozici: Laborant/-tka

Co vás čeká:
- práce v laboratoři
- provádění vstupních a výstupních kontrol vzorků, stanovení kvality a zpracování potřebné dokumentace
- evidence v systému SAP
- obsluha laboratorních přístrojů a jejich běžná údržba
- možnost zkráceného úvazku

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- znalost práce na PC (Excel, Word, E-mail)-nutné!
- komunikativnost, odpovědnost, pečlivost, spolehlivost
- časová flexibilita (dle zemědělské sezóny, nejvytíženější období v období žní)
- zkušenost na obdobné pozici výhodou, ale není nutná (zaškolíme)

Zaměstnanecké výhody:
možnost ovlivnit variabilní složku mzdy, 13. plat, roční bonus, stravenky, týden dovolené navíc
Nástup možný ihned nebo dle dohody

LABORANT/KA
Kontaktní osoba: Michaela Patočková
Telefon: 727 814 232
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj