• P 
  • P 
  • Výrobní dělníci - montáž/ lepení 

Výrobní dělníci - montáž/ lepení

Zaměstnavatel: VAGONKA INTERIORS s.r.o.
Na Vyhlídce 836

Z: 21.9.2020, a: 24.02.2021 Místo výkonu práce Studénka, nábory probíhají již nyní, osobní kontakt po předchozí tel. domluvě na adrese: Na Vyhlídce 836, Butovice, 742 13 Studénka.
provádění montážních/lepících operací v četě montážního/lepícího personálu na ručních, pneumatických a hydraulických lisech a s profesionálním montážním vybavením a lepidly v plně vybavené a čistém prostředí dílny montáže/lepení na ranní směně, fyzicky náročná práce.
profesní růst - po zapracování plně hrazené absolvování kurzu pro certifikaci EAB (Evropský praktik lepení) podmínkou
montáž interiérových dílů kolejových vozidel v celek
lepení montážních komponentů na interiérové díly
zkušenost s montáží/lepením výhodou
manuální zručnost
technické uvažování
čtení výkresové dokumentace
zodpovědnost
Více informací na http://vagonka-interiors.cz/cs/uvod/

Zaměstnanecké výhody: Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, zázemí stabilní a perspektivní firmy, práce s profesionálním vybavením, odpovídající platové ohodnocení, profesní/platový růst, práce na hlavní pracovní poměr, zaměstnanecké výhody (7,5 hodinová pracovní doba, týden dovolené nad rámec zákona, na vybraných pozicích mobilní telefon, 110,- kč stravenky, bonus za docházku, výhodná tarifní smlouva s O2 pro zaměstnance a jejich rodiny, možnost dalšího profesního vzdělávání, odměny při významných životních jubileích, příspěvek na dopravu, a další).
Kontaktní osoba: František Urbánek, telefonicky kontakt od PO do PÁ od 13:00 hod. do 14:00 hod.na čísle 724 517 045, emailem: frantisek.urbanek@vagonka-interiors.cz, VŘ po tel. domluvě

odpovědět
Výrobní dělníci - montáž/ lepení
Kontaktní osoba: František Urbánek
Telefon: 724 517 045
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj