• P 
  • P 
  • Režijní dělníci 

Režijní dělníci

Zaměstnavatel: VAGONKA INTERIORS s.r.o.
Na Vyhlídce 836

z: 21.9.2020, a: 24.02.2021 Místo výkonu práce Studénka, nábory probíhají již nyní, osobní kontakt na adrese: Na Vyhlídce 836, Butovice, 742 13 Studénka po předchozí tel. domluvě.
Fyzicky náročná práce, provádění režijních prací jako, balení výrobků, vychystávání materiálu do výroby, údržba výrobních prostorů firmy, převoz materiálů ve výrobě a jiné práce v četě režijního personálu. Nejedná se o jednotvárnou práci. Téměř každý den se plní různě jiné úkoly a primárně na ranní směně, žádný stereotyp. Práce v mladém kolektivu.
Aktivní ŘP na VZV a jízdní praxe v provozech je velkou výhodou, manuální zručnost a flexibilita, zodpovědnost
Více informací na http://vagonka-interiors.cz/cs/uvod/
Zaměstnanecké výhody: Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, zázemí stabilní a perspektivní firmy, práce s profesionálním vybavením, odpovídající platové ohodnocení, profesní/platový růst, práce na hlavní pracovní poměr, zaměstnanecké výhody (7,5 hodinová pracovní doba, týden dovolené nad rámec zákona, na vybraných pozicích mobilní telefon, 110,- kč stravenky, bonus za docházku, výhodná tarifní smlouva s O2 pro zaměstnance a jejich rodiny, možnost dalšího profesního vzdělávání, odměny při významných životních jubileích, příspěvek na dopravu, a další).
Kontaktní osoba: František Urbánek, telefonicky kontakt d PO do PÁ od 13:00 hod. do 14:00 hod. na čísle 724 517 045, emailem: frantisek.urbanek@vagonka-interiors.cz, VŘ po telefonické domluvě.

odpovědět
Režijní dělníci
Kontaktní osoba: František Urbánek
Telefon: 724 517 045
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj