• P
  • P
  • Montážní dělníci

Montážní dělníci

Zaměstnavatel: Business Area s.r.o.
Jasenice 2088

MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI
NÁPLŇ PRÁCE: Montáž a kompletování elektro dílů pro automobilový průmysl. Obsluha lisu při výrobě gumových těsnění (následné ořezávaní a ukládaní dílu). Montáž a kompletovaní elektro dílů výroba řídicích modulu, túrbodmychadel a pneumatických vedení. Vizuální kontrola vyrobených dílu.
POŽADUJEME: Manuální zručnost, zodpovědný přístup k práci, chuť učit se nové věci, zajištění výpisu ze zdravotní karty, ochota pracovat na 3 směnný provoz od pondělí do pátku 7,5 hod.
NABÍZÍME: Volné víkendy, stabilní zaměstnání na HPP v nadnárodní firmě, práce v čistém prostředí, stravenky v hodnotě 120Kč (55% hrazené firmou), možnost stravovaní v závodě, nástup možný ihned.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně telefonicky pan Ing. Daniel Novotný, tel.: 731 862 299

Kontaktní osoba: Daniel Novotný
Telefon: 731 862 299
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj