• P
  • P
  • Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Zaměstnavatel: ROHDE, spol. s r.o.
Dyjákovice 311

náplň práce: výstupní kontrola kvality včetně závěrečné zkoušky, zodpovědnost za kompletní předání výrobku na expedici, práce s měřícími přístroji, zpracování a elektronická správa dokumentů.

Očekáváme: platné osvědčení dle vyhlášky 50/78 Sb. § 6 (není podmínkou), znalost práce s měřícími přístroji, orientace ve výkresové dokumentaci, uživatelskou znalost MS Office, základní znalost německého jazyka výhodou, zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost.

25 dnů dovolené, jednosměnný provoz 6:00 - 14:30, dotované stravování v areálu firmy, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, práci ve stabilní zahraniční firmě s dlouholetou tradicí a přátelský kolektiv.

Kontaktní osoba: Jiřina Kútniková
Telefon: 515266111
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj