• P
  • P
  • Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů (místo je vyhrazeno pro OZZ, OZP)

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů (místo je vyhrazeno pro OZZ, OZP)

Zaměstnavatel: A Alternativ, s.r.o.
Kouty 1396

Požadujeme dobrou manuální zručnost , dobrý zrak možné i s brýlovou korekcí , flexibilitu , a samostatnost. Práce je svým charakterem vhodná spíše pro ženy .
Nabízíme individuální přizpůsobení práce k Vašemu zdravotnímu omezení, možnost přizpůsobení začátku prac. doby dle Vašich zdravotních potřeb, výkonnostní odměny.
Náplň práce: nejedná se o pásovou výrobu, práce dle individuálního tempa- kompletování , kontrola , opracování plastových a gumárenkých výrobků
Výhodou OZP , ČID 1-3 stupně , ŘP sk. B
První kontakt: telefonicky v po-pá v době od 8:00-14:00 hodin na čísle 739 096 055 nebo
e-mailem na aalternativ@seznam.cz

Kontaktní osoba: Marek Janča
Telefon: 739096055
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj