• P
  • P
  • Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Zaměstnavatel: Elmoz Czech, s.r.o.
Dr. E. Beneše 137

Pracoviště: místo výkonu práce je Bystřice (Středočeský kraj) a blízká dojezdová vzdálenost.
Náplň práce: montážní práce ve výstavbě energetických zařízení.
Požadavky: výhodou je vzdělání nebo praxe v oblasti elektro a řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme: zaškolení, dlouhodobé zaměstnání, možnost profesního růstu, zprostředkování ubytování, po zapracování velmi dobré mzdové ohodnocení, benefity.
Práce je vhodná i pro absolventy.
Nabízíme: 5. týden placeného volna, příspěvek na dovolenou, slevu v našem autoservisu, permanentky na sport i kulturu atd.
Bližší informace Vám ráda předá Lenka Zachařová, tel.: 770 155 598. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese: personalni@elmoz-czech.cz

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj