• P
  • P
  • Výrobní dělníci ve výrobě eurooken*

Výrobní dělníci ve výrobě eurooken*

Zaměstnavatel: Window Holding a.s.
Zašová 660

VÝROBNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ EUROOKEN*
POŽADUJEME: schopnost pracovat v týmu, manuální zručnost, pracovitost, pečlivost,
spolehlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha seřízených a nastavených výrobních strojů, obsluha jednoduchých strojů a zařízení, provádění běžných montážních kontrolních činností, manipulační práce,
montážní práce prováděné v rámci ČR.
NABÍZÍME: zázemí stabilní a perspektivní společnosti, zaměstnání na hlavní pracovní poměr
na dobu neurčitou, 1 týden dovolené nad rámec zákoníku práce, firemní benefity, zaměstnanecké slevy na firemní výrobky, dotované závodní stravování, pevný výplatní termín, firemní oděv.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na jana.ondryasova@windowholding.cz nebo osobně v sídle firmy.
ov. 10.11.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj