• P
  • P
  • Skladníci, manipulační dělníci

Skladníci, manipulační dělníci

Zaměstnavatel: KRAJCAR, s.r.o.
Hranická 370

SKLADNÍCI, MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI
Nástup možný ihned!
POŽADUJEME: ŘP sk.B, manuální zručnost, pečlivost, časovou flexibilitu, výhodou je praxe na obdobné pozici, praxe s rozvozem zboží.
Místo je vhodné i pro absolventy.
NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o manipulaci s vyrobeným koupelnovým nábytkem, (sklad je z větší části v nevytápěných prostorách), 1x týdně rozvoz zboží.
NABÍZÍME: práci na plný úvazek, stabilní celoroční práci, 2 dny dovolené navíc, příspěvek na stravování, dle výsledků společnosti finanční příspěvek na letní dovolenou a Vánoce, zázemí silné, rostoucí společnosti s dlouholetou tradicí, možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
Chuť k práci dokážeme ohodnotit!
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte na e-mail prodejna@krajcar.cz, telefonicky na čísle
733 134 108.

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj