• P
  • Servisní technik - spojování

Servisní technik - spojování

Zaměstnavatel: MD ELEKTRONIK spol. s r.o.

Požadavky:
- SŠ vzdělání
- zájem o moderní techniku a technologie, orientace ve čtení technické dokumentace
- samostatný a proaktivní přístup, flexibilita, ochota vzdělávat se a cestovat
- výhodou jsou: zkušenosti se spojovacími technologiemi, znalost cizího jazyka AJ a případně i řidičský průkaz sk. B
Náplň práce:
- přejímky nových strojů u dodavatelů a jejich následná instalace u nás a školení personálu
- zprostředkování externího servisu a dohled nad jeho provedením
- společné hledání řešení aktuálních problémů s dalšími odděleními (kvalita, konstrukce …)
- administrativní činnosti (tvorba a správa dokumentace, analýzy, …)
Benefity:
Letní a zimní prémie, čisté a moderní pracovní prostředí, až 5 týdnů dovolené a zdravotní volno, Benefitní program Sodexo, stravenkový paušál, příspěvek na soukromé penzijní pojištění,
nadstandardní příplatky, zvýhodněné tarify a datové balíčky od mobilních operátorů, slevy u prodejců vozidel a nabídky zvýhodněných pojišťovacích produktů a mnoho dalších ...
Prvotní kontakt na zaměstnavatele:
- emailem
- telefonicky Po-Pá 6:00-14:30

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek