• P
  • P
  • Specialist for Oligonucleotides

Specialist for Oligonucleotides

Zaměstnavatel: Synthon, s.r.o.
Brněnská 597

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok.
Základní charakteristika:
Vaše výzkumná práce bude zaměřena na syntézu, vývoj a scale up oligonukleotidů pro terapeutickou aplikaci. V rámci nově vzniklé pracovní skupiny budete mít unikátní příležitost budovat novou oblast odbornosti společnosti. Budete pracovat samostatně na organizaci, koordinaci a provádění vývojových studií a přinášet zdokumentované procesy pro výrobu oligonukleotidů. Odpovědnosti zahrnují syntézu, purifikaci, scale up a reporting.
Náplň práce:
• Vedení/provádění aktivit spojených se zaváděním a nastavováním pracovních procesů v novém oddělení.
• Samostatné plánování, nastavování, provádění a dokumentace všech aspektů projektů oligonukleotidů; koordinace projektových aktivit tak, aby byly dodrženy časové požadavky, komunikace s různými zákazníky.
• Syntéza oligonukleotidů v rámci různých syntetizačních platforem.
• Spolupráce na specifikaci intermediátů a finálních produktů.
• Vývoj procesů aplikovatelných ve výrobním měřítku.
• Purifikace za použití různých technik.
• Spolupráce v mezinárodním týmu.
Co očekáváme, že nám nabídnete:
• Mgr. nebo Ph.D. vzdělání v oboru chemie, biochemie, molekulární biologie nebo souvisejícím.
• Min. 8 let relevantních laboratorních zkušeností
• Min. 3 roky praxe s chemií pevné fáze pro peptidy nebo oligonukleotidy
• Angličtinu na vynikající úrovni slovem i písmem
• Silnou znalost struktury a syntézy nukleotidů
• Prokazatelnou zkušenost s ovládáním příslušného laboratorního vybavení
Dále byste měli mít:
• Schopnost převzít zodpovědnost za směřování, kontrolu a plánování činností
• Na

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj