• P
  • P
  • Procesní technik/-čka

Procesní technik/-čka

Zaměstnavatel: MD ELEKTRONIK spol. s r.o.

Požadavky:
- min.SOU/SŠ vzdělání
- výhodou znalost AJ nebo NJ
- běžná uživatelská znalost práce na PC, SAP program výhodou
Náplň práce:
- vyhledávání možnosti úspor v oblasti výrobních nákladů, časů a spotřebě materiálu
- vedení a moderování projektů KVP akcí, definování a sestavení týmu pro jejich realizace
- vyhodnocování a realizace zlepšovacích návrhů, vyhledávat možnosti zplešování výrobních procesů
Zaměstnanecká výhody:
Letní a zimní prémie, čisté a moderní pracovní prostředí, až 5 týdnů dovolené a zdravotní volno, Benefitní program Sodexo, stravenkový paušál, příspěvek na soukromé penzijní pojištění,
nadstandardní příplatky, zvýhodněné tarify a datové balíčky od mobilních operátorů, slevy u prodejců vozidel a nabídky zvýhodněných pojišťovacích produktů, a mnoho dalších ...
Prvotní kontakt zaměstnavatele:
- email: kristyna.krizova@md-elektronik.cz
- telefonicky: 720967 436, 377 198 999

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek