• P
  • TECHNOLOG | SVAŘOVNA

TECHNOLOG | SVAŘOVNA

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máte zkušenosti v oblasti svařování a přejete si je i nadále rozvíjet? Uplatněte své dovednosti na pozici SVÁŘEČSKÉHO TECHNOLOGA ve výrobě.

Náplň práce:
* Zpracování a vedení technické dokumentace pro výrobu
* Spolupráce s technickým týmem
* Zajišťování technologických změn
* Kontrola dodržování technologie a postupů svařování

Požadujeme
* Vzdělání v oblasti strojírenství
* Znalost anglického, či německého jazyka pro občasnou komunikaci s kolegy
* Řidičský průkaz sk. B
* Orientace v technické dokumentaci

* Fixní finanční ohodnocení + pravidelné bonusy
* Příspěvek na volnočasové aktivity formou kafeterie (1500 Kč)
* Pružná pracovní doba
* Stravování na pracovišti za 30 Kč
* Týden dovolené navíc
* Dárky k pracovním a životním výročím

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj