• P
  • Referent/- ka kvality

Referent/- ka kvality

Zaměstnavatel: MD ELEKTRONIK spol. s r.o.

Popis pozice: vypracování dokumentace a vzorkování ve směru k zákazníkovi, komunikace se zákazníky, s německou centrálou, kontrola kvality vzorků dle technické dokumentace, dodržování standardů s ohledem na specifické požadavky zákazníků, vytváření dat v IMDS systému, vystavování zprávy EMPB, PPAP
Požadavky: AJ nebo NJ na komunikativní úrovni výhodou, technické myšlení a znalost výkresové dokumentace výhodou, znalost VDA2/PPAP a IMDS výhodou - vše zaškolíme, samostatnost, strukturovaný způsob práce, týmový hráč
Nabízíme: Letní a zimní prémie, čisté a moderní pracovní prostředí, až 5 týdnů dovolené a zdravotní volno, Benefitní program Sodexo, možnost firemního stravování a dopravy, nadstandardní příplatky, firemní mobilní sít a mnohé další ...
Prvotní kontakt zaměstnavatele:
- email: lucie.cerna@md-elektronik.cz
- telefonicky: 720 967 436 (Po-Pá 6:00-14:30)

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek