• P
  • INŽENÝR KVALITY S NJ NEBO AJ| PROSTĚJOV

INŽENÝR KVALITY S NJ NEBO AJ| PROSTĚJOV

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Jsi zkušený inženýr kvality? FMEA nebo PPAP pro tebe nejsou cizí pojmy? Domluvíš se k tomu německy?

Pak hledáme právě TEBE!

Náplň práce:
- řešení zákaznických a dodavatelských reklamací
- účast na interních a zákaznických auditech
- aktualizace pracovních a kontrolních postupů
- komunikace se zákazníky v NJ

Požadujeme
- min. SŠ vzdělání technického směru
- znalost metod kvality (FMEA, APQP, PPAP, 8D apod.)
- znalost NJ alespoň na úrovni B2
- znalost norem kvality ISO 9001 výhodou

- 13. mzda
- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování)
- dárky při významných životních událostech

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj