• P
  • projektant/ka - stavební

projektant/ka - stavební

Zaměstnavatel: FAKO spol. s r.o.
Kotojedská 2588

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: tvorba rozpočtů a cenových nabídek, kontrola PD a jeji kompletnosti, zpracování výkazů výměr dle PD. Kontrola zpracovaných výkazů výměr v porovnání s projektovou dokumentací, zajištění materiálního vybavení dle potřeb stavby, vedení procesu přípravy zakázky /zpracování požadavků na stavební připravenost, vypracování předávací dokumentace apod.)
- Požadujeme: min. SŠ vzdělání stavebního směru, odbornost v oboru, znalost program AutoCad, vysokou míru vlastní odpovědnosti a osobní nasazení, soběstačnost, komunikativnost, pečlivost, program Revit výhodou
- Nabízíme: PD 7:00-15:30 hod. (11:30 - 12:30 polední přestávka), stravenkový paušál
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: administrace@fako.cz

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj