• P
  • Lékař/ka - Oddělení očkování a cestovní medicíny

Lékař/ka - Oddělení očkování a cestovní medicíny

Zaměstnavatel: Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Sokolovská 155

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : volnamista@zuusti.cz

Náplň práce .

Očkování na vyžádání (virové hepatitidy, klíšťová meningoencefalitida, meningokoková onemocnění, chřipka aj.), očkování před turistickými, pracovními i studijními výjezdy do zahraničí, očkování proti Covid - 19
Poradenství v oblasti cestovní medicíny

Požadujeme :

VŠ v oboru Všeobecné lékařství
Atestace v oboru hygiena a epidemiologie, interní lékařství nebo infekční lékařství
Dobrá znalost práce na PC
Základní znalost AJ, základy administrativy
Samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, odpovědnost, flexibilita,
Zdravotní způsobilost

Nabízíme :

Plný úvazek 1,0
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
5 týdnů dovolené + 3 sick days
Stravenkový paušál

PRACOVNÍ SMLOUVA + 12 měsíců od nástupu

ZAM. VÝHODY :
5 týdnů dovolené, 3 sick days, stravenkový paušal

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek