• P
  • P
  • Prodavač / Prodavačka (35 hodin týdně)

Prodavač / Prodavačka (35 hodin týdně)

Zaměstnavatel: Slezské uzeniny, s.r.o.
náměstí Antonie Bejdové 1810

1. kontakt POUZE e-mailem: prace@tesjatky.cz
Požadavky: praxe v oboru výhodou, bezúhonnost a dobrý zdravotní stav, nástup IHNED

Náplň práce:
- zajištění přípravy a úpravy zboží k prodeji podle specifikace prodávaného zboží
- práce na pokladních systémech
- vedení kontrolní pokladny, obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb
- poskytování efektivních služeb zákazníkům, vyřizování dotazů a stížností
- poskytování kvalifikované poradenské činnosti a nezbytných informací zákazníkovi
- přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování
- přejímka, kontrola, skladování, ošetřování a dohlížení na zboží
- inventarizace a pomoc při identifikaci a plánování požadavků na nákup zboží

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, telefonní paušál, stabilní zaměstnání

Mzda: od 19 250 Kč + podíl z obratu

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj