• P
  • Strážný - bezpečnostní pracovník/ce - OZP

Strážný - bezpečnostní pracovník/ce - OZP

Zaměstnavatel: ČOS - Speciální servis s.r.o.
Nádražní 1690

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: kontrola vestibulu nádraží, kontrola uzamykatelných prostor
- Požadujeme: praxe v oboru výhodou (certifikát Strážného možné dodělat přes firmu), výpis z rejstříku trestů, zodpovědnost
- noční směna, střídání 8 hod. směn, Po - Ne, 21:00 - 5:00 hod.
- Nabízíme: práci na plný nebo zkrácený úvazek s přihlédnutím ke zdravotnímu stavu zájemce, jistotu mzdy vždy každý měsíc a pravidelné vyplácení výkonnostních odměn, možnost dlouhodobého zaměstnání, pracovní uniformu
- Prosíme zájemce, aby nechodili přímo na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Prvotní kontakt telefonicky, paní Sluková (tel: 731 435 435) nebo prostřednictvím e-mailu: personalista@cosas.cz.

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj