• P
  • P
  • ŠVADLENA, DÁMSKÁ KREJČOVÁ, PÁNSKÝ KREJČÍ

ŠVADLENA, DÁMSKÁ KREJČOVÁ, PÁNSKÝ KREJČÍ

Zaměstnavatel: SVITAP s.r.o.
Nádražní 1059

Náplň práce:
-samostatné šití výrobků podle předem stanovené technologie a postupu
-sešívání vícero dílců a komponentů
-ovládání šicího stroje
-údržba šicího stroje

Požadujeme:
-znalost práce na šicím stroji (min jedno-, dvojjehla)
-odpovědnost za odvedenou práci
-manuální zručnost
-flexibilita, samostatnost
-trestní bezúhonost
-aktivní přístup k práci
-komunikativnost a spolehlivost
-vyučení v oboru krejčí/ švadlena není podmínkou

Nabízíme:
-konkurenceschopné platové ohodnocení v dané lokalitě
-práce na HPP nebo zkrácený úvazek
-jednosměnný provoz ( 6-14)
-zázemí silné a stabilní české firmy
-přátelský a vstřícný kolektiv
-možnost kariérního a osobního růstu
-nástup možný ihned nedo dle dohody

Benefity:
dovolená nad rámec zákoníku práce - 25 dní
-příspěvek na stravování v závodní jídelně
-nealkoholické nápoje během směny zdarma

kontakt: petr.bryscejn@svitap.cz, +420 776 87 00 55, Pracovní dny 6,00 - 14,00 hod., osobně Pracovní dny 6,00 - 14,00 hod.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Liberecký kraj