• P
  • P
  • Obsluha svařovacího robota*

Obsluha svařovacího robota*

Zaměstnavatel: ZAMET, spol. s r.o.
Halenkov 754

Náplň práce: obsluha svařovacího robotického stroje, svařování dílců zemních strojů, stehování a zámečnické práce, broušení a příprava materiálů na svařování, dovařování svařovaných dílců z Robotu - po zaškolení
Zaměstnavatel požaduje: znalost anglického jazyka, znalost čtení strojní výkresové dokumentace, chuť se učit novým věcem, zkušenosti se svařováním jsou výhodou, ale ne podmínkou, smysl pro zodpovědnost a pečlivost, odpovědný přístup ke kvalitě a pořádku, ochota pracovat ve třísměnném provozu
Zaměstnanecké výhody: příplatky, 5 dní sick days, stravenkový paušál 100 kč na den, až 12000 na volný čas, odměny při životním jubileu, možnost dalšího vzdělávání, zvýhodněný telefonní tarif
První kontakt: telefonicky 605 524 530 od 7 do 15 hod. nebo e-mailem: kariera@zamet.cz

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj