• P
  • Knihovníci

Knihovníci

Zaměstnavatel: Městské kulturní středisko Nový Jičín, příspěvková organizace
Masarykovo nám. 32

z: 27.3.2024
Hlavní pracovní náplň:
- zajišťování knihovnických a informačních služeb se zaměřením na dětské čtenáře,
- lektorská činnost - příprava a realizace vzdělávacích lekcí a kulturních programů pro školy,
- příprava a realizace kulturních akcí, besed, workshopů, soutěží pro děti a mládež,
- soustavná podpora čtenářské gramotnosti u dětí a spolupráce s rodiči i pedagogy,
- práce s knihovním fondem.

Požadavky:
- VŠ, VOŠ nebo SŠ s maturitou v oboru knihovnictví nebo pedagogika výhodou,
- zkušenosti z organizování kulturně vzdělávací činnosti (tvorba programů pro různé věkové kategorie, převážně děti),
- zkušenosti s užíváním knihovních systémů výhodou,
- komunikační a prezentační schopnosti,
- orientace na knižním trhu, orientace v literatuře pro děti a mládež,
- znalost práce na PC (MS Office, orientace v prostředí internetu),
- samostatnost, časovou a osobní flexibilitu,
- aktivní a tvůrčí přístup k práci, ochota dále se vzdělávat, kreativita,
- dobrý zdravotní stav, morální a trestní bezúhonnost.

Pracovní smlouva: na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek (40 hod./týden).
Platové zařazení: 9 platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, možnost přiznání osobního příplatku.

Strukturovaný životopis s údaji o dosaženém vzdělání, dosavadní praxi a odborných znalostech uchazeče zašlete v termínu do 19. 4. 2024 do 12:00 hodin písemně na adresu Městského kulturního střediska Nový Jičín, p.o., Masarykovo náměstí 32/20, 74

Knihovníci
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj