• P
  • SAP Specialista |S/4HANA implementace|

SAP Specialista |S/4HANA implementace|

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Hledáme vášnivého SAP Specialistu, který se připojí k našemu týmu a pomůže nám provádět implementaci SAP S4/HANA v modulu CO/FI/BC/PM - stačí Vám znalost aspoň jednoho!

Popis pracovní pozice:

- Implementace a konfigurace SAP S4/HANA v moduluCO/FI/BC/PM
- Řešení technických a funkčních problémů spojených s implementací SAP S4/HANA.
- Spolupráce s týmem a klienty na identifikaci a plánování potřeb a požadavků.
- Poskytování technické podpory a školení klientů v oblasti SAP S4/HANA.
- Aktivní účast na dokumentaci a testování systémových změn.
- Dodržování a propagace nejlepších postupů a standardů v oblasti SAP implementací.

Požadujeme
- Zkušenosti s implementací SAP S4/HANA.
- Silné technické dovednosti v oblasti SAP modulu CO/FI/BC/PM
- Schopnost komunikovat efektivně a spolupracovat v týmu.
- Analytické a řešitelské schopnosti.
- Schopnost pracovat pod tlakem a dodržovat termíny.
- Vysokoškolské vzdělání v oboru informatiky nebo ekvivalentní.
- Znalost ABAP není nutností ale výhodou

Dlouhodobá perspektiva uplatnění a stabilní zázemí společnosti.
Komplexní zaškolení, během kterého se naučíte vše potřebné.
Home office až 3x týdně
Finanční bonusy
25 dnů dovolené
Body do kafeterie
Měsíční příspěvek na penzijní připojištěn
Flexibilní zkrácená pracovní doba
Soukromé parkoviště
Dotované stravování
Vzdělávací a rozvojové kurzy, včetně kvalitního onboardingového programu s důrazem na další vzdělávání
Akce pro zaměstnance
Multisport karta
Moderní pracovní prostředí a podporu inovací.

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Pozice určená pro region: Praha