• Všeobecná sestra - koordinátor / koordinátorka zdravotní péče - vhodné i pro OZP

Všeobecná sestra - koordinátor / koordinátorka zdravotní péče - vhodné i pro OZP

Zaměstnavatel: Domov Korýtko, příspěvková organizace
Petruškova 2936

Životopisy a motivační dopisy zasílejte e-mailem na volnamista@domovkorytko.cz nebo nás kontaktujte telefonicky v době Po-Pá od 9:00 do 14:00 hod. Na výběrové řízení budou pozváni uchazeči, kteří byli zařazeni do 2. kola výběrového řízení.

Náplň práce: v rámci středisek realizuje a deleguje pracovní činnosti v týmu všeobecných sester, koordinuje a následně kontroluje jejich práci.
Dále:
- stanovuje priority v ošetřovatelském procesu a organizuje pracovní činnosti všeobecných sester na svěřených střediscích,
- pravidelně kontroluje práci sester a je odpovědná za vedení ošetřovatelské dokumentace na svěřených střediscích,
- spolupracuje s vedoucí zdravotního útvaru na pravidelném hodnocení všeobecných sester,
- zajišťuje základní a odbornou ošetřovatelskou péči prostřednictvím ošetřovatelského procesu,
- spolupracuje s externími lékaři, zpracovává výstupy z lékařských vizit,
- zpracovává poukazy ORP a kontroluje vykazování provedených ošetřovatelských intervencí
v IS Cygnus,
- komunikuje s jinými profesemi napříč organizace a předává informace dle kompetencí.
- práce v 8 hodinových směnách v době od 6:30 - 15:00 hodin, pondělí až pátek.

Požadavky:
- vysokoškolské případně středoškolské vzdělání s maturitou v oboru všeobecná sestra
- výhodou ŘP skupiny B
- čistý trestní rejstřík
- zkušenost s vedením lidí
- lidskost, empatii, loajalitu k zaměstnavateli, výhodou je zkušenost s vedením týmu.

Nabízíme:
- závodní stravování - oběd v ceně 37,- Kč,
- výhody čerpání FKSP - čerpání ve výši 7800,- ročně (příspěvek na dovolenou a rekreaci, příspěvek na penzijní pojištění, kult

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj