Skladníci, dělníci

Zaměstnavatel: Foxconn Technology CZ s.r.o.
245
Kutná Hora

Náplň práce: Přebírá a kontroluje zboží dodané na sklad, Zaskladňování na stanovené místo po provedení kontroly, Dodržování pracovních instrukcí, Dodržování kodexu oblékání vydané zaměstnavatelem, Dodržování 5S, Komunikace problémů s GL/SV, Plnění dalších operativních úkolů zadaných vedením skladu
Požadujeme: ZŠ/Výuční list, praxe na obdobné pozici výhodou, platný průkaz VZV výhodou, ochota práce ve vícesměnném provozu, zkušenosti na obdobné pozici výhodou, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, ochota pracovat ve 3 směnném provozu (12ti hodinové směny)
Nabízíme: Práci v dynamické mezinárodní společnosti, Perspektivní a stabilní zaměstnání, Odpovídající finanční ohodnocení, Perspektivu profesního a kariérového růstu, Závodní stravování, Možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, kurzy práce na PC, další odborné vzdělávání), Zaměstnanecké výhody
Volné místo skladníci, dělníci pro lokalitu Kutná Hora.

Nástup možný od: 01. 05. 2016
Směnovost: Třísměnný provoz

Kontaktní osoba: Zuzana Smutková
Telefon: +420 327 538 612
Požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Pozice určená pro region: Středočeský kraj