Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

projektant pro Prostějov volná místa

Volná místa profese projektant pro Prostějov vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro projektant Prostějov, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Projektant

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

POŽADAVKY: vzdělání vyšší odborné nebo VŠ POPIS PRÁCE: PP na dobu urrčitou, projektant interiérů v truhlářské výrobě KONTAKT: Urubek Lukáš Ing., tel.: 737 468 387, 9-14 hod, e-mail: urubek@prosto.cz

Zaměstnavatel:
Prosto interiér s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Projektant/projektantka pozemních staveb

Náplň práce: zpracování návrhů a studií pozemních staveb (rodinné, bytové domy, administrativa), zpracování kompletní projektové dokumentace pro stavební řízení, komunikace s klientem a dodavateli dílčí částí PD; komunikace s úřady; Zájemci se ...

IMJ stavby s.r.o.

Pomocný projektant

- nabízíme práci ve stabilní a perspektivní společnosti - možnost pracovního růstu (po zapracování nárůst mzdy) - mimořádné a roční prémie za dosažené pracovní výsledky - nabízíme levnější volání pro Vás a Vaše blízké - příspěvky na stravné - nárok ...

ELPREMONT elektromontáže s.r.o.