Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

elektrikář pro Strakonice volná místa

Volná místa profese elektrikář pro Strakonice vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 4 nabídek práce
celkem nalezeno 4 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro elektrikář Strakonice, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Autoelektrikáři

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Pozice: autoelektrikáři OC Požadavky: vyučení v oboru autoelektrikář nebo oboru příbuzném. V případě absence vyučení je možné akceptovat praxi v oboru. Zdravotní způsobilost. Zaměstnanecké výhody: náborový příspěvek, stravenkový paušál, možost ...

Zaměstnavatel:
Arriva Services a.s.
Přidat k oblíbeným

ELEKTRIKÁŘ/KA

Místo výkonu práce - PÍSEK. Montáže silno a slaboproudých zařízení. Práce na stavbě. Pracovní doba: 7:00 - 16:00 hod. - doprava na pracoviště zajištěna. První kontakt pouze na tel.731 146 139, 604 270 527 nebo e-mail: morison-elektro@seznam.cz

MORISON s.r.o.

ELEKTRIKÁŘ

Náplň práce: - montáž a kompletace elektro komponentů a zařízení do profesionálních gastro zařízení, např. chladicích stolů, vitrín atd. - provádění různých elektro činností - pravidelná údržba nástrojů a pořádku na pracovišti Požadujeme: - ...

GASTRO PRODUCTION s.r.o.

AUTOELEKTRIKÁŘ/AUTOMECHANIK (M/Ž)

Rodinná dopravní firma s tradicí od r. 1993 přijme do vlastní dílny autoelektrikáře / automechanika s ochotou učit se novým věcem. Nabízíme stálou práci na vlastních vozidlech, pravidelná odborná školení, výborný kolektiv, nadprůměrné platové ...

ŠIKOTRANS.CZ s.r.o.