Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

svářeč pro Tábor volná místa

Volná místa profese svářeč pro Tábor vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 2 nabídek práce
celkem nalezeno 2 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro svářeč Tábor, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Svářeči, řezači plamenem a páječi

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Pozice: Svářeči, řezači plamenem a páječi OC Další požadavky: - manuální zručnost -svářečský průkaz nutností !! - pracovní doba 8 hod. denně Zam. výhody: - firemní ubytování - doprava na pracoviště Nástup možný ihned. Mzda: 21 300 ...

Zaměstnavatel:
ALFA EMPLOYEE s.r.o
Přidat k oblíbeným

SVÁŘEČ

Pracovní náplň: svařování nerezových polotovarů a výrobků metodou TIG Požadavky: technické myšlení, smysl pro detail, aktivní přístup k práci, důslednost, manuální zručnost, samostatnost Výhodou: svářečský průkaz - pokud nevlastníte, zaměstnavatel ...

GASTRO PRODUCTION s.r.o.