Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

řidič pro Vsetín volná místa - strana 3

Volná místa profese řidič pro Vsetín vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek. - strana 3

zobrazujeme 21 - 24 nabídek práce
celkem nalezeno 24 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro řidič Vsetín, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Řidič nákladního automobilu MKD

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Řidič nákladního automobilu MKD Požadavky: ŘP sk.CE, digitální karta řidiče. POZN: Zájemci se hlásí tel.

Zaměstnavatel:
V-SPED s.r.o.
Přidat k oblíbeným

ŘIDIČI TAXI (DPP)

A16 z:9/4/2021 (DPP) a:18/12/2023 Občasná výpomoc v taxislužbě, zkoušky na magistrátě z místopisu podmínkou - možno dodělat, ŘP sk. B. PODMÍNKOU: věk min.21 let. Kontakt emailem.

Petr Gaško

SKLADNÍCI, ŘIDIČI VZV

z:4/4/2024 Náplň práce: - práce ve skladu stavebního materiálu - vykládka kamiónů - ukládání zboží do skladu - výdej zboží zákazníkům. Požadujeme: - průkaz řidiče VZV. Nabízíme: - po zapracování možný pracovní poměr na dobu neurčitou - příspěvek na ...

Stavebniny Kozelský a Kozelský s.r.o.

Řidiči

z: 24.1.2024, a:6.3.2024 Řidič nákladního automobilu o celkové hmotnosti nad 3,5 t.(Profesní průkaz C. C1E). Rozvoz materiálu po Severomoravském kraji. Inf: schůzka po předchozí telefonické dohodě.

Gengela, s.r.o.