Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

obsluha volná místa

Volná místa profese obsluha vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst

Dělníci dřevozpracující výroby (obsluha strojů a zařízení) na prvotní zpracování

| Inzerováno déle jak měsíc

Práce na pile v Čáslavi, třídění řeziva. Pouze denní směny - 8 hodin. Požadujeme: pracovitost, samostatnost, dobrou fyzickou zdatnost. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr, příspěvek na závodní stravování, stravenky, týden dovolené navíc. Volné ...

Zaměstnavatel:
LESS & TIMBER, a.s.
Přidat k oblíbeným

Dělníci ve dřevovýrobě, Obsluha pásové pily, tesaři

Náplň práce: dělník - manipulace s řezivem, pomocné práce, úklid Obsluha pásové pily - pořez kmenové kulatiny (v případě dlouhodobé spolupráce možnost zaučení) Tesař - montáž panelů pro stavbu dřevodomů, realizace střech a altánů Volné místo dělníci ...

Jan Lečbych

Obsluha pásových pil-strojírenští dělníci

Požadavky: vzdělání nerozhoduje Popis práce: nástup možný ihned, PP na dobu určitou, po 1 a půl roce možnost prodloužení na dobu neurčitou, třísměnný provoz s nočními směnami Zaměsntavatel nabízí: podílové odměny, 25 dnů dovolené, příspěvky na ...

JKZ BUČOVICE, a.s.