Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

technolog volná místa

Volná místa profese technolog vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst

TECHNOLOG - LABORANT

| Inzerováno před 6 dny

Požadujeme : SŠ vzdělání s chemickým zaměřením, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, praxe v oboru výhodou, znalost práce na PC Nabízíme: hlavní PP, dvousměnný provoz PO-PÁ, stabilní zaměstnání, moderní pracoviště v Č. Budějovicích, ...

Zaměstnavatel:
BBH Tsuchiya s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Dělníci ve sklářské výrobě - údržba technologií

| Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce : údržba technologií Požadavky: odborná způsobilost v elektrotechnice podle vyhlášky č. 50/1978 Sb. §5,6, ochota učit se novým věcem, spolehlivost, možnost dojíždění, časová flexibilita Nabízíme: zázemí silné nadnárodní společnosti, ...

AGC Fenestra a. s.

Chemický inženýr, projektant, technolog

místo výkonu práce: Lužná č.p. 716/2, 160 00 Praha 6 kontakt: Slezáková Petra, tel.: 212 247 781, e-mail: slezakova@3dchemoprag.cz Požadujeme: VŠCHT; práce na PC: AutoCad; znalost AJ - alespoň pasivní. Plat dle praxe a znalostí. Volné místo ...

3D CHEMOPRAG a.s.