Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

vývojový inženýr nárazy volná místa - strana 2

Volná místa profese vývojový inženýr nárazy vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek. - strana 2

zobrazujeme 11 - 14 nabídek práce
celkem nalezeno 14 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro vývojový inženýr nárazy, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

DĚLNÍCI V PLASTIKÁŘSKÉ VÝROBĚ, MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z PRYŽE A PLASTŮ- Kontak

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce: ruční práce s pneumatickým nářadím, lepení, Iaminování, vakuová technologie. Požaduleme: manuální zručnost. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravováni, přispěvek na penzijní pňpojištění 3% VZSP. Kontakt: telefonicky či e-mailem (Po - ...

Zaměstnavatel:
SAVEA spol. s r.o.
Přidat k oblíbeným

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

Upřesňující údaje: - stavební práce, bourací práce, demontážní práce, manipulační práce Zaměstnanecké výhody: - 13. plat, příspěvek na penzijní pojištění

KOSOGASS - inženýring s.r.o.

Montážní dělníci mechanických zařízení

Pracovní doba (od - do) 8:00-16:30 hod., přesnost, spolehlivost, ochota učit se nové dovednosti, čtení výkresové dokumentace výhodou. Zkušenosti s broušením a oprac starých automobilových plechů a chromových dílů výhodou min. 3 roky zkušeností ...

EUROASIST s.r.o.

Strojírenští kovodělníci

Opracování litinových dílů pomocí ručního el. nářadí, na stojanových bruskách nebo na brousících automatech, není vyžadována žádná zvláštní profesní způsobilost, jedná se o lehké i fyzicky náročnější práce. Zaměstnanecké benefity: výkonnostní ...

Strojírna Šanov spol. s r.o.