Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Práce ve výzkumu Jihočeský kraj - strana 10

Volná místa výzkum Jihočeský kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších nabídek. - strana 10

zobrazujeme 91 - 93 nabídek práce
celkem nalezeno 93 volných míst

Montážní dělníci výrobků a zařízení

| Inzerováno déle jak měsíc

Agenturní zprostředkování - Gerresheimer Horsovsky Tyn spol. s r.o. Jedná se o nenáročnou práci ve stoje a vsedě, je potřeba mít manuální zručnost a dobrý zrak, spolehlivost, pečlivost a zodpovědný přístup k práci. Nabízíme zabezpečené ubytování a ...

Zaměstnavatel:
Agency worker company s.r.o.
Přidat k oblíbeným

DĚLNÍCI DOKONČOVACÍCH STAVEBNÍCH PRACÍ

CIZ Náplň práce: štukování, malování, uklízecí služby Požadujeme: ŘP sk. B První kontakt: Vlastimil Říha tel. 777 61 22 75. Volné místo dělníci dokončovacích stavebních prací pro lokalitu Milevsko.

Vlastimil Říha

učitel fyziky a matematiky nebo chemie

výuka ve francouzském jazyce, znalost francouzštiny minimálně na úrovni C1 podle společného evropského referenčního rámce pro jazyky, znalost českého jazyka není podmínkou, příspěvek na ubytování 4 000,-Kč, ubytování možno zajistit, kontakt ...

Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860