Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Práce ve výzkumu Jihočeský kraj - Vysokoškolské / universitní

Volná místa výzkum Jihočeský kraj - Vysokoškolské / universitní vše přehledně rozdělené podle nejnovějších nabídek.

  • P
  • Jihočeský kraj
zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst

Vývojový inženýr

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce: -Návrh řešení elektronických obvodů s užitím nových elektronických prvků -Navrhuje vlastní řešení pro zadanou oblast automatizace a robotizace.Integruje navržená řešení do výrobních celků. -Kooperuje v rámci projektového týmu. Je ...

Zaměstnavatel:
ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Učitel/ka 2. stupně základní školy - aprobace fyzika

Tabulkový plat podle praxe. Výhledově smlouva na dobu neurčitou. Telefonický kontakt po - pá 8,00 - 14,00 hod.

Masarykova základní škola Kdyně, okres Domažlice, příspěvková organizace

VÝVOJOVÝ INŽENÝR/KONSTRUKTÉR S AJ

Plný úvazek | Inzerováno déle jak týden

Máš zkušenosti v KONSTRUKCI v oblasti vstřikování PLASTŮ a domluvíš se bez problémů anglicky? Tak to by ti rozhodně neměla utéct tahle příležitost! Aktuálně hledáme šikovnou posilu pro product development. Na této pozici tě bude čekat především: - ...

Grafton Recruitment s.r.o.