Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

biolog pro Jihomoravský kraj volná místa

Volná místa profese biolog pro Jihomoravský kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

  • P
  • biolog
  • biolog Jihomoravský kraj
zobrazujeme 1 - 2 nabídek práce
celkem nalezeno 2 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro biolog Jihomoravský kraj, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Zdravotní laborant

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Zdravotní laborant (m/ž) do Centra molekulární biologie a genetiky Interní hematologické a onkologické kliniky Požadavky: " odborná způsobilost - ukončené vzdělání v souladu s ustanovením § 9 zákona č. 96/2004 Sb., v platném ...

Zaměstnavatel:
Fakultní nemocnice Brno
Přidat k oblíbeným

Zdravotní laborant na stanici mikrobiologie (M/Ž)

Pracovní náplň: o provádění laboratorních vyšetření a měření, o práce s laboratorní technikou, o hodnocení kvality vzorků biologického materiálu. Požadujeme: o odbornou způsobilost k výkonu povolání zdravotního laboranta dle zákona č.96/2004 Sb., o ...

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace