Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

expedient pro Kraj Vysočina volná místa

Volná místa profese expedient pro Kraj Vysočina vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

  • P
  • P
  • expedient
  • expedient Kraj Vysočina
zobrazujeme 1 - 2 nabídek práce
celkem nalezeno 2 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro expedient Kraj Vysočina, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Expedient/ka - náborový příspěvek 20.000 Kč

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: práce pouze v noční směně (Ne-Čt), expedování masných výrobků podle objednávek, finální kontrola zboží, parťáci a kolegové, kteří Vás vše naučí POŽADAVKY: manuální zručnost, dobrá fyzická kondice (častá namáhavá práce) NABÍZÍME: ...

Zaměstnavatel:
MASO UZENINY POLIČKA, a.s.
Přidat k oblíbeným

Expedient/Expedientka

Náplň práce: expedice a kontrola zakázek Požadavky: znalost práce na PC Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění První kontakt telefonem nebo emailem : vopenkova@pradelna.cz

Prádelna Kyselý, a.s.