Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Práce ve výzkumu Zlínský kraj - Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Volná místa výzkum Zlínský kraj - Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou vše přehledně rozdělené podle nejnovějších nabídek.

zobrazujeme 1 - 4 nabídek práce
celkem nalezeno 4 volných míst

VÝVOJOVÝ INŽENÝR

Plný úvazek | Inzerováno déle jak týden

Máte zkušenosti v 3D projekci? Domluvíte se anglicky a chtěli byste najít uplatnění ve špičkovém vývojovém centru mezinárodní společnosti? Potom jste vhodným kandidátem na pozici VÝVOJOVÝ INŽENÝR.

Zaměstnavatel:
Grafton Recruitment s.r.o.
Přidat k oblíbeným

zubní technik/ka (laborant) - diplomovaný zubní technik/ka

| Inzerováno déle jak týden

PRACOVIŠTĚ Holešov - SŠ/VOŠ vzdělání v oboru, vhodné i pro absolventy - kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ...

DENTAL TECHNIK, v.o.s.

Laborant-ka

Náplň práce: samostatná práce podle návodů, práce v analytické laboratoři stanovující suroviny dle platného lékopisu a jejich doplňků. Požadavky na zaměstnance: chemické vzdělání; praxe v analytické laboratoři výhodou; zkušenosti s přípravou ...

ENERGOAQUA, a.s.

Stavební dělníci v rámci celé ČR *

| Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce: Dokončovací interiérové práce - aplikace syntetických stěrkových a nátěrových hmot na bázi epoxidů a polyuretanů, pokládka betonových podlah. Práce na stavbách v rámci celé ČR v 3 až 10 denních turnusech. Zaměstnavatel požaduje: ŘP sk.B ...

Průmyslové podlahy Plaček a.s.