Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

fyzik pro Liberecký kraj volná místa

Volná místa profese fyzik pro Liberecký kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 2 nabídek práce
celkem nalezeno 2 volných míst

PRACOVNÍK LABORATOŘE LASEROVÝCH KRYSTALŮ (FYZIK-OPTIK)

| Inzerováno před 2 dny

Náplň práce: -Vývoj a aplikace optických metod pro měření vlastností monokrystalických materiálů -Automatizace používaných optických metod -Spolupráce s výrobou při rutinní charakterizaci vzorků -Spolupráce na vývojovém projektu materiálů pro ...

Zaměstnavatel:
CRYTUR, spol. s r.o.
Přidat k oblíbeným

Učitel/ka matematiky, fyziky, IVT

| Inzerováno déle jak týden

Požadavky: -způsobilost dle zákona o pedagog. pracovnících č. 563/2004 Sb.- studium v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd -samostatnost, spolehlivost, flexibilita -základní počítačová způsobilost -příjemné ...

Základní škola, Česká Lípa, Šluknovská 2904, příspěvková organizace