Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

fyzik pro Liberecký kraj volná místa

Volná místa profese fyzik pro Liberecký kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 4 nabídek práce
celkem nalezeno 4 volných míst

UČITEL/UČITELKA II. STUPNĚ ZŠ - MATEMATIKA A FYZIKA

| Inzerováno déle jak týden

Požadujeme: - VŠ vzdělání pedagogické nebo odborné + doplňující pedagogické (možnost si dodělat doplňující pedagogické vzdělání v nejbližším možném termínu) - zájem o respektující přístup k dětem i dospělým Nabízíme: - malé třídní kolektivy, ...

Zaměstnavatel:
Základní škola a Mateřská škola, Čistá u Horek
Přidat k oblíbeným

Učitel/ka fyziky

| Inzerováno déle jak měsíc

Kontaktovat nejprve telefonicky! Požadujeme:předpoklady podle zákona č. 563/2004 Sb. Plat dle započitatelné praxe. Volné místo učitel/ka fyziky pro lokalitu Zákupy.

ZŠ a MŠ Zákupy

PRACOVNÍK LABORATOŘE LASEROVÝCH KRYSTALŮ (FYZIK-OPTIK)

Náplň práce: -Vývoj a aplikace optických metod pro měření vlastností monokrystalických materiálů -Automatizace používaných optických metod -Spolupráce s výrobou při rutinní charakterizaci vzorků -Spolupráce na vývojovém projektu materiálů pro ...

CRYTUR, spol. s r.o.
Nebyl nalezen žádný výsledek pro fyzik Liberecký kraj, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Učitelé matematiky, fyziky 2. st. ZŠ

Místo výkonu práce: Komenského náměstí č.p. 91/6 Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav 1 Požadujeme vysokoškolské pedagogické vzdělání dle zákona o ped. pracovnících. Volné místo učitelé matematiky, fyziky 2. st. zš pro lokalitu Mladá Boleslav.

Základní škola Mladá Boleslav, Komenského nám. 91, příspěvková organizace