Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

izolatér pro Zlínský kraj volná místa

Volná místa profese izolatér pro Zlínský kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

  • P
  • P
  • izolatér
  • izolatér Zlínský kraj
zobrazujeme 1 - 4 nabídek práce
celkem nalezeno 4 volných míst

Izolatéři, pomocní dělníci

| Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce: práce ve výškách, realizace hydroizolačních souvrství. Požadujeme: bezúhonnost, časová flexibilita, manuální zručnost. Volné místo izolatéři, pomocní dělníci pro lokalitu Tečovice.

Zaměstnavatel:
Izolinvest s.r.o.
Přidat k oblíbeným
Nebyl nalezen žádný výsledek pro izolatér Zlínský kraj, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

ZEDNÍCI, IZOLATÉŘI, OBKLÁDAČI

Aktualizace 17. 5. 2019 Požadujeme - vyučen v jakémkoliv oboru, manuální zručnost, samostatnost, uvažování v souvislostech, vysoké pracovní nasazení. Možnost zvýšení mzdy, podle praxe a kvalifikace. Výhodou - ŘP sk. B. Nástup možný ihned, nekuřácké ...

EKOLPAL s.r.o.

*Klempíř - izolatér

Náplň práce: technické izolace potrubí a nádrží; provádění střech (rovných i šikmých) Požadujeme: Řidičský průkaz sk.B Nabízíme: stravenky Zájemci se mohou hlásit: - telefonicky (pondělí až pátek 06,00 - 15,00hod.) na čísle +420 603 526 173 - pan ...

Karel Hradil

izolatér, klempíř

Pracoviště: Čejč 61. Kontakt osobně každý pátek - telefonicky si dohodnout čas schůzky. Volné místo izolatér, klempíř pro lokalitu Čejč.

Izolex Moravia, spol. s r.o.